| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Land van herkomst | Taiwan |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564102522 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 27,00mm |
| Lengte verpakking | 78,00mm |
| Gewicht verpakking | 126.00g |
| Verpakking Breedte | 26,00mm |