| Gewicht | 0.074 kg |
|---|---|
| Coating | None |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Binnendiameter | 12.90mm |
| Lengte | 57.15mm |
| Type materiaal | Tool Steel |
| Buitendiameter | 195000mm |
| Wand Type | Straight |
| Merk | Wiseco |
| Type gebouw | Build to Stock |
| GTIN | 00193564102225 |
| Afbeelding Info | These images are representative |