| Gewicht | 0.086 kg |
|---|---|
| Coating | Chrome |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Binnendiameter | 12.00mm |
| Lengte | 63.50mm |
| Type materiaal | Steel |
| Buitendiameter | 19.0450mm |
| Wand Type | Straight |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564122568 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 19,00mm |
| Lengte verpakking | 77,00mm |
| Gewicht verpakking | 86.00g |
| Verpakking Breedte | 25,00mm |