| Weight | 0.086 kg |
|---|---|
| Coating | Chrome |
| Country of Origin | Taiwan |
| Inside Diameter | 12.00mm |
| Length | 63.50mm |
| Material Type | Steel |
| Outside Diameter | 19.0450mm |
| Wall Type | Straight |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564122568 |
| Image Info | These images are representative |
| Package Height | 19,00mm |
| Package Length | 77,00mm |
| Package Weight | 86.00g |
| Package Width | 25,00mm |