| Gewicht | 0.073 kg |
|---|---|
| Coating | Chrome |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Binnendiameter | 11.00mm |
| Lengte | 50.44mm |
| Type materiaal | Steel |
| Buitendiameter | 19.00mm |
| Wand Type | Straight |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564122612 |
| Hoogte verpakking | 26,00mm |
| Lengte verpakking | 80,00mm |
| Gewicht verpakking | 82.00g |
| Verpakking Breedte | 27,00mm |