| Weight | 0.073 kg |
|---|---|
| Coating | Chrome |
| Country of Origin | Taiwan |
| Inside Diameter | 11.00mm |
| Length | 50.44mm |
| Material Type | Steel |
| Outside Diameter | 19.00mm |
| Wall Type | Straight |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564122612 |
| Package Height | 26,00mm |
| Package Length | 80,00mm |
| Package Weight | 82.00g |
| Package Width | 27,00mm |