| Gewicht | 0.053 kg |
|---|---|
| Coating | Chrome |
| Land van herkomst | Taiwan |
| Binnendiameter | 11.90mm |
| Lengte | 46.00mm |
| Type materiaal | Steel |
| Buitendiameter | 19.00mm |
| Wand Type | Taper |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564122339 |
| Hoogte verpakking | 20,00mm |
| Lengte verpakking | 21,00mm |
| Gewicht verpakking | 56.00g |
| Verpakking Breedte | 71,00mm |