| Weight | 0.053 kg |
|---|---|
| Coating | Chrome |
| Country of Origin | Taiwan |
| Inside Diameter | 11.90mm |
| Length | 46.00mm |
| Material Type | Steel |
| Outside Diameter | 19.00mm |
| Wall Type | Taper |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564122339 |
| Package Height | 20,00mm |
| Package Length | 21,00mm |
| Package Weight | 56.00g |
| Package Width | 71,00mm |