| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 65.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.50 |
| Boring - Standaard | 64.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 2 |
| Verplaatsing | 364cc |
| Beroerte | 54.00mm |
| Behandeling | Hard Coat Annodize |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564124135 |