| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 97.00mm |
| Piston Size | 96.94mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Total Height | 40.40mm |
| Diameter zuigerpengat | 18.00mm |
| Compressie Hoogte | 15.20mm |
| Boss Space In | 21.50mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| OEM-referentienummer | 1SL-11631-00 |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00193564463708 |
| Piston Ring Part # | W9700ZS |
| Piston Pin Part # | W708-2060-16-93C |
| Circlip Part # | WCW18 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Merk | Wiseco |