| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Boring - Overmaat | 6.00mm |
| Boring - Standaard | 77.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564141323 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +0.5 |
| Total Height | 33.00mm |
| Diameter zuigerpengat | 16.00mm |
| Compressie Hoogte | 14.30mm |
| Boss Space In | 20.10mm |
| Type zuigerkop | Hollow |
| OEM-referentienummer | 5NL-11631-20 |
| Piston Ring Part # | W3268ZG |
| Piston Pin Part # | WS677 |
| Circlip Part # | WCW16 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 272.16g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |