| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 68.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Boring - Standaard | 68.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564134547 |
| Total Height | 72.00mm |
| Diameter zuigerpengat | 18.00mm |
| Compressie Hoogte | 27.00mm |
| Ring Locating Pin (E) | 12.80mm |
| Ring Locating Pin (F) | 12.80mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 1LU-11631-01-93 |
| Piston Ring Part # | W2697CD |
| Piston Pin Part # | WS511 |
| Circlip Part # | WCW18 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 272.16g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |