| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Boring - Standaard | 85.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564132635 |
| Total Height | 79.50mm |
| Diameter zuigerpengat | 18.00mm |
| Compressie Hoogte | 26.00mm |
| Ring Locating Pin (E) | 23.00mm |
| Ring Locating Pin (F) | 23.00mm |
| Boss Space In | 24.20mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 2K8-11631-00-96 |
| Piston Ring Part # | W3366TD |
| Piston Pin Part # | WS277 |
| Circlip Part # | WCW18 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |