| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 83.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.25:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564125361 |
| Piston Size | 82.95mm |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.0 |
| Total Height | 53.20mm |
| Diameter zuigerpengat | 19.00mm |
| Compressie Hoogte | 18.80mm |
| Boss Space In | 30.40mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| OEM-referentienummer | 5UH-11631-00-C0 |
| Piston Ring Part # | W3268XC |
| Piston Pin Part # | WS376 |
| Circlip Part # | WCW19 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 317.51g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |