| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 56.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Boring - Standaard | 56.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564141798 |
| Total Height | 65.20mm |
| Diameter zuigerpengat | 16.00mm |
| Compressie Hoogte | 22.00mm |
| Ring Locating Pin (E) | 14.00mm |
| Ring Locating Pin (F) | 14.00mm |
| Boss Space In | 19.90mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 2TK-11631-03-35 |
| Piston Ring Part # | W2224CD |
| Piston Pin Part # | WS270 |
| Circlip Part # | WCW16 |
| Hoogte verpakking | 82,55mm |
| Lengte verpakking | 76,20mm |
| Verpakking Breedte | 76,20mm |
| Type gebouw | Build on Demand |