| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 74.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.50mm |
| Boring - Standaard | 73.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564140166 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +0.2 |
| Total Height | 48.70mm |
| Diameter zuigerpengat | 18.00mm |
| Compressie Hoogte | 14.50mm |
| Boss Space In | 26.50mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 4GY-11631-00-C0 |
| Piston Ring Part # | W2933XC |
| Piston Pin Part # | WS524 |
| Circlip Part # | WCW18 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 272.16g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |