| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 40.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564135841 |
| Piston Size | 39.96mm |
| Total Height | 49.50mm |
| Diameter zuigerpengat | 10.00mm |
| Compressie Hoogte | 20.00mm |
| Ring Locating Pin (E) | 13.00mm |
| Ring Locating Pin (F) | 13.00mm |
| Boss Space In | 13.10mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 18U-11631-00-A0 |
| Piston Ring Part # | W1574CD |
| Piston Pin Part # | WS630 |
| Circlip Part # | WCW10 |
| Hoogte verpakking | 82,55mm |
| Lengte verpakking | 76,20mm |
| Gewicht verpakking | 226.80g |
| Verpakking Breedte | 76,20mm |