| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.00mm |
| Boring - Overmaat | 4.00mm |
| Boring - Standaard | 77.00mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.25:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1314cc |
| GTIN | 00193564156303 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 130,00mm |
| Lengte verpakking | 487,00mm |
| Gewicht verpakking | 6092.00g |
| Verpakking Breedte | 255,00mm |
| Beroerte | 63.75mm |
| Merk | Wiseco |