
€1,179.76
| Gewicht | 0.347 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 81.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Compressie Hoogte | 35.90mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | -mm |
| Volume koepel | -10.0cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 23.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8150XX |
| Merk | Wiseco |