| Gewicht | 0.34 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Type gebouw | Build to Stock |
| Compressie Hoogte | 34.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -14.8cc |
| GTIN | 00193564447395 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Type materiaal | 2618 |
| Hoogte verpakking | 112,00mm |
| Lengte verpakking | 357,00mm |
| Gewicht verpakking | 3428.00g |
| Verpakking Breedte | 219,00mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8700XX |
| Beroerte | 86.00mm |
| Merk | Wiseco |