| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 87.00mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressie Hoogte | 34.92mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.7:1 |
| Volume koepel | 33.50cc |
| GTIN | 00193564160287 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Type materiaal | 2618 |
| Hoogte verpakking | 114,30mm |
| Lengte verpakking | 215,90mm |
| Gewicht verpakking | 2358.68g |
| Verpakking Breedte | 203,20mm |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8700XX |
| Merk | Wiseco |