
€404.89
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 98.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.50mm |
| Boring - Standaard | 95.5mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.7:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 474cc |
| Type zuigerkop | Dished |
| Beroerte | 62.8mm |
| Merk | Wiseco |