| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 88.50mm |
| Boring - Overmaat | 2.50mm |
| Boring - Standaard | 86.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564123459 |
| Total Height | 96.00mm |
| Diameter zuigerpengat | 18.00mm |
| Compressie Hoogte | 36.20mm |
| Ring Locating Pin (E) | 19.00mm |
| Ring Locating Pin (F) | 10.00mm |
| Boss Space In | 26.50mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 12110-43B10-0F0 |
| Piston Ring Part # | W3484TD |
| Piston Pin Part # | WS278 |
| Circlip Part # | WCW18 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |