| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 71.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 70.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 771cc |
| Beroerte | 48.70mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564142863 |