| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 71.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 70.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564142740 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +2.4 |
| Diameter zuigerpengat | 18.00mm |
| Compressie Hoogte | 14.60mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 12111-27A12 |
| Piston Ring Part # | W2795XC |
| Piston Pin Part # | WS537 |
| Circlip Part # | WCW18 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 272.16g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |