| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 83.00mm |
| Boring - Overmaat | 4.00mm |
| Boring - Standaard | 79.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564139757 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.0 |
| Total Height | 49.50mm |
| Diameter zuigerpengat | 20.00mm |
| Compressie Hoogte | 15.00mm |
| Boss Space In | 26.40mm |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 12111-14D03-0F0 |
| Piston Ring Part # | W3268XG |
| Piston Pin Part # | WS520 |
| Circlip Part # | WCW20 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 498.95g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |