| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 92.00mm |
| Boring - Overmaat | 2.00mm |
| Boring - Standaard | 90.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564140241 |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.2:1 |
| Total Height | 47.50mm |
| Diameter zuigerpengat | 20.00mm |
| Compressie Hoogte | 15.30mm |
| Boss Space In | 23.50mm |
| Type zuigerkop | Flat |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| OEM-referentienummer | 12111-29F00-0F0 |
| Piston Ring Part # | W3622XR |
| Piston Pin Part # | WS549 |
| Circlip Part # | WCW20 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 453.59g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |