
€215.73
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 71.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.50mm |
| Boring - Standaard | 69.50mm |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 3 |
| Verplaatsing | 808cc |
| Motortype | 779 |
| Beroerte | 68.00mm |
| Behandeling | Hard Coat Annodize |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564146519 |