| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 78.50mm |
| Boring - Overmaat | 0.50mm |
| Boring - Standaard | 78.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Cilinders | 2 |
| Verplaatsing | 678cc |
| Motortype | 670 |
| Beroerte | 70.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564145994 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 317.51g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |