| Weight | 3 kg |
|---|---|
| Bore - Actual | 78.50mm |
| Bore - Oversize | 0.50mm |
| Bore - Standard | 78.00mm |
| Country of Origin | USA |
| Cylinders | 2 |
| Displacement | 678cc |
| Engine Type | 670 |
| Stroke | 70.00mm |
| Brand | Wiseco |
| GTIN | 00193564145994 |
| Package Height | 105,41mm |
| Package Length | 105,41mm |
| Package Weight | 317.51g |
| Package Width | 105,41mm |