| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 76.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564144270 |
| Piston Size | 75.87mm |
| Total Height | 74.50mm |
| Diameter zuigerpengat | 18.00mm |
| Compressie Hoogte | 22.00mm |
| Ring Locating Pin (E) | 15.00mm |
| Ring Locating Pin (F) | 15.00mm |
| Boss Space In | 24.70mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 290886270 |
| Piston Ring Part # | W2292TD |
| Piston Pin Part # | WS477 |
| Circlip Part # | WCW18 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 272.16g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |