
€1,551.37
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.060in |
| Compressie Hoogte | 1.090in |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -10cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Type zuigerkop | Dish |
| Zuigerpen Diameter | .927in |
| Aanbevolen ringset | J820F8-4060-5 |
| Lengte stang | 5.400in |
| Beroerte | 3.400in |
| Merk | Wiseco |