
€1,551.37
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.030in |
| Compressie Hoogte | 1.789in |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -12cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Type zuigerkop | Dish |
| Zuigerpen Diameter | .912in |
| Aanbevolen ringset | J820F8-4030-5 |
| Lengte stang | 5.956in |
| Beroerte | 3.500in |
| Merk | Wiseco |