
€1,693.87
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.060in |
| Compressie Hoogte | 1.250in |
| Volume koepel | -5.7cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | .927in |
| Ringset inbegrepen | 4062GFX |
| Lengte stang | 6.000in |
| Beroerte | 3.480in |
| Merk | Wiseco |