
€1,630.69
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.165in |
| Compressie Hoogte | 1.120in |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | 3cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Type zuigerkop | Dome |
| Zuigerpen Diameter | .927in |
| Aanbevolen ringset | JG7708-4165-5 |
| Lengte stang | 6.000in |
| Beroerte | 3.750in |
| Merk | Wiseco |