
€925.53
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 4.040in |
| Compressie Hoogte | 1.769in |
| Land van herkomst | USA |
| Volume koepel | -7cc |
| Type materiaal | 4032 |
| Type zuigerkop | Flat Top |
| Zuigerpen Diameter | .912in |
| Ringset inbegrepen | S100S8-4040-5 |
| Lengte stang | 5.954in |
| Beroerte | 3.500in |
| Merk | Wiseco |