| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 96.00mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Compressieverhouding - werkelijk | 11.5:1 |
| Volume koepel | 2.75cc |
| GTIN | 00193564269645 |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Merk | Wiseco |