| Gewicht | 0.343 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 86.75mm |
| Boring - Overmaat | 1.75mm |
| Compressie Hoogte | 28.87mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 7.7:1/8.2:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Dekruimte | 0.13-mm |
| Volume koepel | -19.4cc |
| Type materiaal | 2618 |
| Zuigerpen Diameter | 22.00mm |
| Ringset inbegrepen | 8675XX+GLS34 |
| Lengte stang | 156.00/162.00mm |
| Beroerte | 100.00mm |
| Type gebouw | Build on Demand |
| GTIN | 00193564448415 |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Merk | Wiseco |