| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 78.00mm |
| Piston Size | 77.96mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 14.2:1 |
| Diameter zuigerpengat | 16.00mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| OEM-referentienummer | 13001-0810 |
| Land van herkomst | USA |
| Piston Ring Part # | W7800YB |
| Piston Pin Part # | WS677 |
| Circlip Part # | WCW16 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 272.16g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Merk | Wiseco |