| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 97.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 97.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 450cc |
| Rok Coating | Moly |
| Beroerte | 60.80mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564141156 |