| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 95.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.0:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564140654 |
| Piston Size | 94.92mm |
| Total Height | 40.00mm |
| Diameter zuigerpengat | 20.00mm |
| Compressie Hoogte | 11.80mm |
| Boss Space In | 24.30mm |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 594.30.107.000 |
| Piston Ring Part # | W9500ZS |
| Piston Pin Part # | WS641 |
| Circlip Part # | WCW20 |
| Hoogte verpakking | 107,95mm |
| Lengte verpakking | 124,46mm |
| Gewicht verpakking | 408.23g |
| Verpakking Breedte | 124,46mm |