
€268.74
| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 95.00mm |
| Piston Size | 94.94mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.5:1 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +0.75 |
| Total Height | 38.40mm |
| Diameter zuigerpengat | 19.00mm |
| Compressie Hoogte | 13.00mm |
| Boss Space In | 22.70 / 17.80mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| OEM-referentienummer | 795.30.507.000 |
| Land van herkomst | USA |
| GTIN | 00193564462251 |
| Piston Ring Part # | W9500ZV |
| Piston Pin Part # | WS682C |
| Circlip Part # | WCW19 |
| Hoogte verpakking | 109,00mm |
| Lengte verpakking | 120,00mm |
| Gewicht verpakking | 448.00g |
| Verpakking Breedte | 119,00mm |
| Merk | Wiseco |