| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 88.00mm |
| Piston Size | 87.96mm |
| Total Height | 35.85mm |
| Diameter zuigerpengat | 18.00mm |
| Compressie Hoogte | 11.50mm |
| Boss Space In | 18.50mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.5:1 |
| OEM-referentienummer | A470.30.007.000 |
| Land van herkomst | USA |
| Piston Ring Part # | W8800YD |
| Piston Pin Part # | WS820C |
| Circlip Part # | WCW18 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 362.87g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |
| Afbeelding Info | These images are actual |
| Merk | Wiseco |