| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 54.00mm |
| Boring - Overmaat | STD |
| Boring - Standaard | 54.00mm |
| Cilinders | 1 |
| Verplaatsing | 125cc |
| Beroerte | 54.50mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564152299 |
| Type gebouw | Build on Demand |
| Afbeelding Info | These images are representative |
| Hoogte verpakking | 127,00mm |
| Lengte verpakking | 215,90mm |
| Gewicht verpakking | 1360.78g |
| Verpakking Breedte | 203,20mm |