| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 74.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.50mm |
| Boring - Standaard | 73.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 12.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564143167 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.0 |
| Total Height | 48.40mm |
| Diameter zuigerpengat | 18.00mm |
| Compressie Hoogte | 14.80mm |
| Boss Space In | 21.90mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13001-1447 |
| Piston Ring Part # | W2933XA |
| Piston Pin Part # | WS537 |
| Circlip Part # | WCW18 |
| Hoogte verpakking | 105,41mm |
| Lengte verpakking | 105,41mm |
| Gewicht verpakking | 272.16g |
| Verpakking Breedte | 105,41mm |
| Type gebouw | Build on Demand |