| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 85.50mm |
| Boring - Overmaat | 2.50mm |
| Boring - Standaard | 83.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 13.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 1272cc |
| Beroerte | 55.40mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564143280 |