| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 77.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.50mm |
| Boring - Standaard | 76.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.6:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Verplaatsing | 296cc |
| Beroerte | 64.00mm |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564125651 |