| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Standaard | 76.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564125620 |
| Piston Size | 75.95mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 8.6:1 |
| Total Height | 53.50mm |
| Diameter zuigerpengat | 18.00mm |
| Compressie Hoogte | 17.50mm |
| Boss Space In | 24.30mm |
| Type zuigerkop | Flat |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13001-1430 |
| Piston Ring Part # | W2992XC |
| Piston Pin Part # | WS278 |
| Circlip Part # | WCW18 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 317.51g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |