| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 61.00mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 60.00mm |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564141613 |
| Total Height | 68.80mm |
| Diameter zuigerpengat | 16.00mm |
| Compressie Hoogte | 24.00mm |
| Boss Space In | 23.60mm |
| Type zuigerkop | Dome |
| Rok Coating | Armorglide Coating |
| OEM-referentienummer | 13001-031 |
| Piston Ring Part # | W2402CD |
| Piston Pin Part # | WS256 |
| Circlip Part # | WCW16 |
| Hoogte verpakking | 101,60mm |
| Lengte verpakking | 88,90mm |
| Gewicht verpakking | 317.51g |
| Verpakking Breedte | 88,90mm |