| Gewicht | 3 kg |
|---|---|
| Boring - Werkelijk | 47.50mm |
| Boring - Overmaat | 1.00mm |
| Boring - Standaard | 47.00mm |
| Compressieverhouding - werkelijk | 10.5:1 |
| Land van herkomst | USA |
| Merk | Wiseco |
| GTIN | 00193564140975 |
| Compressieverhouding - Over voorraad | +1.5 |
| Total Height | 42.70mm |
| Diameter zuigerpengat | 13.00mm |
| Compressie Hoogte | 11.00mm |
| Boss Space In | 21.70mm |
| Type zuigerkop | Flat with raised top |
| Rok Coating | – |
| OEM-referentienummer | 13101-GCF-A20 |
| Piston Ring Part # | W1870XE |
| Piston Pin Part # | WS592 |
| Circlip Part # | WCW13 |
| Hoogte verpakking | 82,55mm |
| Lengte verpakking | 76,20mm |
| Gewicht verpakking | 181.44g |
| Verpakking Breedte | 76,20mm |